Wspieraj nas


PRZEKAŻ DAROWIZNĘ


Przed nami ogrom pracy związany z edukacją Polaków w dziedzinie testamentów. Chcemy, aby każda osoba, której sytuacja tego wymaga, miała napisany testament! To nie lada wyzwanie, dlatego każdego dnia działamy, aby przybliżyć się choćby o krok do tego celu.

Aby zmienić podejście Polaków do testamentów, musimy pisać artykuły do gazet, spotykać się z ludźmi na wykładach, rozdawać im darmowe informatory, odpowiadać na ich pytania telefonicznie i mailowo, pojawiać się w mediach publicznych i prywatnych, wrzucać do Internetu historie osób, które napisały testament, współpracować z instytucjami, które mogą, tak samo jak my, zachęcać Polaków do pisania testamentów oraz wykorzystywać każdą, nadarzającą się szansę, aby uczyć, zachęcać, tłumaczyć. Na te wszystkie działania potrzebujemy pieniędzy, bez których nasze szanse na szerokie dotarcie do ludzi maleją.

Możesz nam pomóc działać, wspierając nas finansowo. Każda, choćby najmniejsza kwota, to sygnał od Ciebie, że dzielisz nasze marzenia i wspierasz nas w codziennym trudzie. Pamiętaj, że wspierając nas, wspierasz jednocześnie nasze organizacje, które rekomendujemy jako najlepsze do uwzględnienia w testamencie!


imię *

nazwisko *

email *Płatności realizowane są dzięki DotPay.


ZAANGAŻUJ SIĘ W AKCJĘ


Zależy nam, aby wieść o sporządzania testamentów dotarła do najdalszych zakątków Polski. Pragniemy, aby w każdym powiecie, a najlepiej i w każdej gminie znalazła się osoba, która będzie opowiadać swoim sąsiadom o testamentach i zachęcać ich do uwzględniania w nich organizacji pozarządowych. Krok po kroku zmierzamy do celu. Przed nami długa droga.

Jeśli chciałbyś kroczyć z nami tą drogą i pomóc w promocji idei testamentowej, możesz to uczynić na kilka sposobów:

  • Możesz zorganizować w swojej miejscowości wykład o testamentach na który przyjedziemy wraz z prawnikiem.
  • Możesz skorzystać z naszego szkolenia, z którego dowiesz się, jak mówić o testamentach, poszerzysz swoją wiedzę na temat prawa spadkowego oraz otrzymasz materiały potrzebne do prowadzenia wykładów; jeśli ukończysz szkolenie i przejdziesz pozytywną weryfikację, sam będziesz mógł poprowadzić takie spotkanie.
  • Możesz pokryć koszt druku poradników testamentowych.
  • Możesz promować naszą stronę internetową oraz profil na FB wśród swoich znajomych i zachęcać ich do częstego odwiedzania i czytania zamieszczanych tam tekstów.
  • Możesz zachęcić znajomego prawnika do zaangażowania się w naszą akcję – być może chciałby w swojej kancelarii dystrybuować ulotki promujące kampanię, a może w trakcie rozmowy o testamentach ze swoimi klientami mógłby wspomnieć o naszej akcji i możliwości uwzględnienia w testamencie organizacji pozarządowej.

 

Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy, jak możesz nam pomóc.