Wspieraj nas

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ


Dzięki Twojej darowiźnie będziemy mogli szerzyć w całym kraju ideę sporządzania testamentów i uwzględniania w nich organizacji pozarządowych.

Dzięki niej:

  • Zorganizujemy wykład we wskazanym przez Ciebie miejscu w Polsce na temat testamentów, w trakcie którego prawnik będzie udzielał darmowych porad prawnych w tej materii
  • Wydrukujemy poradniki testamentowe, w których w łatwy i przystępny sposób omówione są zagadnienia związane z prawem spadkowym; poradniki rozdajemy za darmo w trakcie naszych wykładów
  • Uruchomimy infolinię, dostępną dla wszystkich tych, którzy chcieliby uzyskać poradę w sprawie spadkowej
  • Przeprowadzimy badania testamentowe i dowiemy się, jaki jest stosunek społeczeństwa do sporządzania testamentów; wyniki badań pomogą nam w tworzeniu działań, których celem jest zwiększenie świadomości prawnej obywateli i zmniejszenie rozpraw sądowych na tle spadkowym

 

CZEKAMY NA TWOJE WSPARCIE

Możesz wpłacić darowiznę na rachunek:

10 1140 2004 0000 3502 7667 8761


ZAANGAŻUJ SIĘ W AKCJĘ


Zależy nam, aby wieść o sporządzania testamentów dotarła do najdalszych zakątków Polski. Pragniemy, aby w każdym powiecie, a najlepiej i w każdej gminie znalazła się osoba, która będzie opowiadać swoim sąsiadom o testamentach i zachęcać ich do uwzględniania w nich organizacji pozarządowych. Krok po kroku zmierzamy do celu. Przed nami długa droga.

Jeśli chciałbyś kroczyć z nami tą drogą i pomóc w promocji idei testamentowej, możesz to uczynić na kilka sposobów:

  • Możesz zorganizować w swojej miejscowości wykład o testamentach na który przyjedziemy wraz z prawnikiem.
  • Możesz skorzystać z naszego szkolenia, z którego dowiesz się, jak mówić o testamentach, poszerzysz swoją wiedzę na temat prawa spadkowego oraz otrzymasz materiały potrzebne do prowadzenia wykładów; jeśli ukończysz szkolenie i przejdziesz pozytywną weryfikację, sam będziesz mógł poprowadzić takie spotkanie.
  • Możesz pokryć koszt druku poradników testamentowych.
  • Możesz promować naszą stronę internetową oraz profil na FB wśród swoich znajomych i zachęcać ich do częstego odwiedzania i czytania zamieszczanych tam tekstów.
  • Możesz zachęcić znajomego prawnika do zaangażowania się w naszą akcję – być może chciałby w swojej kancelarii dystrybuować ulotki promujące kampanię, a może w trakcie rozmowy o testamentach ze swoimi klientami mógłby wspomnieć o naszej akcji i możliwości uwzględnienia w testamencie organizacji pozarządowej.

 

Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy, jak możesz nam pomóc.