Ruszył Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów!

Zapraszamy Was serdecznie na cztery webinary, które dobraliśmy w taki sposób, abyście krok po kroku przeszli przez proces sporządzania testamentów.

Nasi eksperci na co dzień mają do czynienia z tematami wokół testamentowymi i są gotowi, aby podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zaczynamy od poniedziałkowego spotkania z radcą prawnym, którzy wprowadzi Was w tajniki prawa spadkowego.Tutaj znajduje się link do webinaru.

 

W środę prawnik i doradca sukcesyjny Łukasz Martyniec odpowie na pytanie, dlaczego nadal tak niewielu Polaków sporządza testameny.Tutaj znajduje się link do webinaru.

 

W czwartek managerka kampanii "Napisz Testament" Ewelina Szeratics będzie zastanawiała się nad tym, czy w Polsce jest miejsce i czas na rozmowę o testamentach.Tutaj znajduje się link do webinaru.

 

W piątek porozmawiamy z Anją Franczak, założycielką Instytutu Dobrej Śmierci, która zajmuje się edukacją o umieraniu, śmierci i żałobie. Celowo zaprosiliśmy Anję jako gościa naszego webinaru, bo zależy nam, aby pokazać Wam różne aspekty związane z testamentami.Tutaj znajduje się link do webinaru.

 

Po każdym webinarze, przez godzinę, nasi eksperci dyżurują pod telefonem.

Każdy, kto chce skonsultować swoją sytuację testamentową może zadzwonić pod wskazany numer.Pobierz darmowy informator testamentowy