Fundacja Dorastaj z Nami


Wybuch miny w Iraku, roztrzaskany radiowóz, zawalona ściana płonącego budynku. W mediach to wypadek na służbie, zginął strażak, policjant, żołnierz… W domach naszych podopiecznych życiowa tragedia, zginął TATA…Jego ostatnia myśl, kiedy jechał na akcję: „Gdyby coś mi się stało, kto będzie pamiętał o moich dzieciach?”

My pamiętamy i dlatego powstała Fundacja Dorastaj z Nami. Nie zwrócimy dzieciom Taty, ale wiemy, jak im pomóc bezpiecznie dorastać.

Fundacja Dorastaj z Nami to jedyna organizacja pozarządowa w Polsce, która od 10 lat inspiruje różne grupy społeczne i biznesowe, aby działały razem na rzecz pomocy dzieciom strażaków, ratowników górskich, żołnierzy, policjantów, a od 2020 roku także medyków walczących z covid-19, którzy zginęli lub zostali ciężko ranni podczas pełnienia służby publicznej.

Celem działania Fundacji jest długotrwałe wspieranie dzieci w okresie edukacji - od chwili przyjęcia do Fundacji aż do zakończenia przez nie nauki, maksymalnie do 25 roku życia.

Dzięki działalności Fundacji dzieci otrzymują regularną, szeroko rozumianą pomoc edukacyjną, psychologiczną, wsparcie finansowe oraz przygotowanie do podjęcia pracy i rozpoczęcia dorosłego życia.

Od chwili powołania Fundacja Dorastaj z Nami objęła opieką 264 dzieci. Więcej o Fundacji Dorastaj z Nami: www.dorastajznami.org 


Pobierz darmowy informator testamentowy