Wspieraj nas


PRZEKAŻ DAROWIZNĘ


Dzięki Twojej darowiźnie będziemy mogli szerzyć w całym kraju ideę sporządzania testamentów i uwzględniania w nich organizacji pozarządowych.

Dzięki niej:

  • Pojedziemy do większej liczby miejscowości, w których przeprowadzimy nieodpłatne wykłady testamentowe
  • Wydrukujemy większą liczbę informatorów testamentowych, które rozdajemy w trakcie wykładów
  • Umieścimy porady testamentowe w prasie drukowanej oraz w mediach internetowych, z których codziennie korzystają miliony Polaków
  • Zatrudnimy mediatorów, którzy będą pomagali osobom borykającym się ze skomplikowanymi sprawami spadkowymi.

 

 CZEKAMY NA TWOJE WSPARCIE

Możesz wpłacić darowiznę na rachunek:ZAANGAŻUJ SIĘ W AKCJĘ


Zależy nam, aby wieść o sporządzania testamentów dotarła do najdalszych zakątków Polski. Pragniemy, aby w każdym powiecie, a najlepiej i w każdej gminie znalazła się osoba, która będzie opowiadać swoim sąsiadom o testamentach i zachęcać ich do uwzględniania w nich organizacji pozarządowych. Krok po kroku zmierzamy do celu. Przed nami długa droga.

Jeśli chciałbyś kroczyć z nami tą drogą i pomóc w promocji idei testamentowej, możesz to uczynić na kilka sposobów:

  • Możesz zorganizować w swojej miejscowości wykład o testamentach na który przyjedziemy wraz z prawnikiem.
  • Możesz skorzystać z naszego szkolenia, z którego dowiesz się, jak mówić o testamentach, poszerzysz swoją wiedzę na temat prawa spadkowego oraz otrzymasz materiały potrzebne do prowadzenia wykładów; jeśli ukończysz szkolenie i przejdziesz pozytywną weryfikację, sam będziesz mógł poprowadzić takie spotkanie.
  • Możesz pokryć koszt druku poradników testamentowych.
  • Możesz promować naszą stronę internetową oraz profil na FB wśród swoich znajomych i zachęcać ich do częstego odwiedzania i czytania zamieszczanych tam tekstów.
  • Możesz zachęcić znajomego prawnika do zaangażowania się w naszą akcję – być może chciałby w swojej kancelarii dystrybuować ulotki promujące kampanię, a może w trakcie rozmowy o testamentach ze swoimi klientami mógłby wspomnieć o naszej akcji i możliwości uwzględnienia w testamencie organizacji pozarządowej.

 

Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy, jak możesz nam pomóc.


Pobierz darmowy informator testamentowy